İletişim Bilgileri

+90 (256) 213 34 35

+90 (507) 871 55 67

info@drbabacan.com

Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Bul.
No:6 Haltur Apt. (Evkur Üstü)
Merkez / AYDIN

Pzts - Cm. - 09:00-17:00,

Pazar - KAPALI

Kadın Lazer Epilasyon

Kadın Lazer Epilasyon

Lazer teknolojisi, selektif fototermoliz adı verilen yani ışık ısısı ile seçici tahrip mekanizması üzerinde etki gösteren bir yöntemdir. Deriye lazer atışının yapılması ile ışık milisaniye içerisinde cilt tarafından emilmeden geçerek kıl kökü ve kıl gövdesi tarafından emilmektedir. Bu emilim esnasında kıl kökü içerisinde yüksek seviyede ısı artışı meydana gelmekte ve bu artış kıl köklerinin tahrip olmasına yol açmaktadır.

Kadınlarda istenmeyen tüy problemlerinde etkin bir şekilde kullanılan lazer epilasyon uygulamaları kıl köklerinde tahribatlar oluştururken çevre dokulara zarar vermemektedir. Böylece olası yan etki ya da komplikasyon gelişme riski olmadan acısız ve ağrısız bir şekilde tüy sorunun ortadan kaldırılmasına olanak sunmaktadır.

Aydın Kadın Lazer Epilasyon uygulamaları ile vücutta bulunan istenmeyen tüy probleminden kalıcı bir şekilde kurtularak sağlıklı ve parlak bir cilt dokusuna sahip olmak mümkündür. Her daim bakımlı ve güzel görünebilmek için istenmeyen tüy problemlerinin kalıcı bir şekilde önüne geçilebilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak cilt tipi ve kıl karakterine uygun kişiye özel planlan lazer tedavilerinden yararlanabilirsiniz.

Ön kontrol esnasında yapılan ücretsiz test atışları ile cilt rengi, cilt yapısı, kıl rengi ve kalınlığı gibi özelliklere bağlı olarak alınan yanıtlara göre uygun lazer teknolojisi, seans süresi ve sayıları belirlenmektedir. Bu nedenle tedavi öncesi ön kontrol önemlidir.

Ücretsiz muayenemizden yararlanabilmek ve test atışları ile uygun tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için iletişim formu üzerinden randevu talebinde bulunabilir ve Kadın Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ağda, tüy dökücü kremler, jilet, cımbız ve epilatör uygulamaları istenmeyen tüy problemlerinde yalnızca kısa süreli çözümler sunmaktadır. Bununla birlikte zahmetli olan bu uygulamalar kıl köklerinin daha koyu ve sert çıkmasına yol açmaktadır. Ancak Lazer Epilasyon uygulamaları ile tüm bu zahmetli uygulamaları geride bırakarak kalıcı ve daha konforlu çözümler sunulmaktadır.

Kadınlara özel lazer epilasyon yöntemleri sayesinde vücudun istenilen bölgesindeki tüylerden zaman ve hijyen kazanarak kurtulmak mümkündür. Böylece tekrarlayan zahmetli uygulamalarla vakit kaybetmeden lazer ışınlarının kıl köklerinde oluşturmuş olduğu tahribat ile daha pürüzsüz bir cilt yüzeyi ortaya çıkmakta ve kusursuz bir görünüm elde edilmektedir.

Kadın Lazer Epilasyon uygulamaları ile istenilen bölgedeki tüy problemlerinden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Kadınlar için yapılan lazer epilasyon uygulamalarındaki bölgeler aşağıda yer almaktadır. Bu bölgeler neredeyse tüm kadınların ağırlıklı olarak lazer epilasyon tedavisi gördükleri bölgelerdir.

 • Kol
 • Koltuk altı
 • Bacak
 • Genital bölge
 • Bikini bölgesi
 • Göbek
 • Göğüs
 • Göğüs ucu ve çevresi
 • Yüz (yanak, çene ve bıyık)
 • Sırt
 • Kalça

Whatsapp